RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Dyktafon podsłuch pendrive 4GB USB szpieg brelok 28 godzin nagrań

MAX-1811116

Nowy produkt

Podsłuch dyktafon jako pendrive na USB. Idealny do nagrań np. rozmów, konferencji w firmie oraz wykładów na uczelni. Bardzo łatwy w instalacji dzięki systemowi PLUG&PLAY. Wystarczy po wsunąć w port USB i skopiować zapisane pliki muzyczne. Podsłuch ma wbudowaną pamięć 4GB. Rejestruje dźwięk w jakości 192kb/s. Urządzenie jest wyjątkowo łatwe w obsłudze. Wystarczy ustawić przełącznik w pozycję ON, aby rozpocząć nagrywanie. Dioda zapala się tylko na początku sygnalizując rozpoczęcie pracy, potem wyłącza się co zapewnia dyskrecję użytkowania. Pamięć pozwala nagrać ok 18-28 godzin nagrań.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie


37.99 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Opis funkcji

Wbudowany akumulatorTak

Więcej informacji

Urządzenie może z powodzeniem pełnić funkcję zwykłej pamięci przenośnej typu flash. Dyktafon jest idealny do nagrywania z ukrycia, jak i do wywiadów, podczas wykładów akademickich itp. Urządzenie nie wzbudza podejrzeń - wystarczy je włączyć i zostawić w pomieszczeniu, gdzie ma się odbywać rozmowa.

Dodatkowo, jeżeli bateria wyczerpuje się lub kończy miejsce w pamięci, urządzenie samo zapisze w tym momencie rozmowę, a Ty nie stracisz nagrania! Niewielkie rozmiary pozwalają na zabranie dyktafonu wszędzie ze sobą i łatwe ukrycie. Wbudowany akumulator ładuje się przez port USB z komputera lub można go podłączyć do ładowarki USB od smartfona. Aby naładować podsłuch należy przesunąć przełącznik na pozycję OFF. Wtedy też, po podłączeniu do komputera, dyktafon służy jako pendrive i możesz z niego skopiować nagrane rozmowy lub przechowywać swoje pliki.

Możliwość zapisania do 28 godzin nagrań na pamięci wbudowanej w urządzenie oraz wysoka czułość mikrofonu to jego największe zalety. Mały otwór na obudowie pozwala zaczepić sznureczek/smycz, dzięki czemu pendrive możesz nosić np. razem z kluczami. Aby rozpocząć nagrywanie, należy przesunąć przełącznik na pozycję ON.

Dane techniczne:

Pojemność: 4GB
Czas nagrywania: 18-28 godz. po całkowitym naładowaniu
Czas ładowania: 2h
Częstotliwość próbkowania: 48kHz
Szybkość transmisji: 192kbps
Format plików dźwiękowych: WAV
Bateria: wbudowany akumulator litowo-jonowy 110 MA-3.7V
Wymagania systemowe: Windows 2000,XP, VISTA, 7, USB 2.0
Wymiary: 6,5x2x1cm
Waga: 30g

1 Inne produkty w tej samej kategorii: