RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Kuchenka elektryczna turystyczna przenośna jeden palnik

MAX-509081

Producenta

Kuchenka elektryczna przydaje się w domu i w podróży. Możemy z powodzeniem użyć jej na różnego rodzaju wyjazdach, takich jak pobyt w domkach letniskowych czy na polach campingowych. Taka kuchenka może stanowić zastępczy środek przygotowywania posiłków w gospodarstwie domowym na wypadek nieszczęśliwej awarii używanego na co dzień sprzętu, przerwy w dostawie gazu itp. Kuchenka jest lekka i małych rozmiarów, dzięki czemu możemy z łatwością przestawić ją w dowolne miejsce lub bezproblemowo zabrać ze sobą na wyjazd.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie


34,99 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

Kuchenka posiada jeden palnik o średnicy 15,5cm. Standardowy rozmiar pola grzewczego spełnia idealnie swoją funkcję. Wysoka moc urządzenia, a mianowicie 1000W, wpływa na wydajność i sprawia, że szybko się nagrzewa, dzięki czemu można sprawnie przygotować posiłki. Kuchenka posiada również możliwość płynnej regulacji mocy za pomocą dużego i wygodnego w użyciu pokrętła. Zakres temperatury ustawiamy wybierając potencjometrem pozycje od 1 do 5, gdzie 1 oznacza temperaturę najniższą, a 5 najwyższą. Czas zagotowania wody wynosi około 5 minut.

Zaletą tej kuchenki elektrycznej jest nieprzywierająca powłoka. Gwarantuje to szybkość i łatwość czyszczenia. Prosta konstrukcja i obsługa jest odpowiednia nawet dla osób starszych. Ochrona przed przegrzaniem to jej kolejna zaleta. Natomiast maksymalna temperatura gotowania i smażenia wynosi 500°C. Na froncie kuchenki znajduje się lampka kontrolna informująca nas o tym, czy palnik osiągnął już wybraną temperaturę. Jednocześnie świecąca kontrolka  to znak dla wszystkich osób, że urządzenie pracuje i może być gorące. Na spodzie kuchenki zostały umieszczone cztery gumowe, antypoślizgowe stopki gwarantujące jej stabilność. Dzięki nim całość jest odizolowana od podłoża i nie rysuje blatu stołu.

PRZENOŚNA – kuchenka jest lekka i małych rozmiarów, dzięki czemu można ją łatwo przenieść czy też zabrać na wyjazd do domku letniskowego lub na camping.
NIEPRZYWIERAJĄCA POWŁOKA – gwarantuje szybkość i łatwość czyszczenia kuchenki.
WYDAJNA – moc urządzenia to 1000W, co sprawia, że w krótkim czasie się nagrzewa, a więc można szybko przygotować posiłki.
REGULACJA MOCY – kuchenka posiada możliwość płynnej regulacji mocy gotowania za pomocą prostego, dużego i wygodnego w użyciu pokrętła; zakres temperatury reguluje potencjometr w zakresie od 1 do 5, gdzie 1 oznacza temperaturę najniższą, a 5 najwyższą.

Specyfikacja techniczna:

Kolor: biały
Wymiary (dł/szer/wys): 24,5/22/7cm
Średnica palnika: 15,3cm
Moc: 1000W
Maksymalna temperatura: 500 stopni
Czas zagotowania 1l wody: 5 minut
Długość przewodu: 55cm
Waga: 1,4kg
Waga z opakowaniem: 1,56kg

11 Inne produkty w tej samej kategorii: