RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Lampka samoprzylepna 24 LED na haczyk magnes rzep na baterie COB

MAX-1731539

Nowy produkt

Doskonała lampka na baterie, którą możesz umieścić praktycznie w każdym pomieszczeniu. Wychodząc w nocy do kuchni albo do garderoby nie musisz zapalać głównego światła. Lampka samoprzylepna zapewni odpowiednią ilość światła. Zasilana na 3 baterie AAA może być podwieszona na drążku ubraniowym za pomocą wbudowanego haczyk. Umieszczony na górze magnes pozwala zamocować ją do metalowych elementów karoserii auta albo lodówki. Lampka może być również przyklejona na stałe samoprzylepną taśmą z rzepami. Wyposażona w 24 gęsto rozmieszczone diody LED wykonane w wysokowydajnej technologii COB sprawiają, że ilość światła umożliwia dokładne określenie pozycji oraz stanu przedmiotów, na które patrzymy. Lampka LED posiada dwa tryby oświetlenia. Pełną moc oraz jej połowę można przełączać za pomocą centralnego przycisku.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie


10.99 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Opis funkcji

Zasilanie na baterie

Więcej informacji

W trybie mniejszego poboru mocy lampka potrzebuje mniej energii, a to przekłada się na wydłużony czas pracy. Lampka jest uniwersalna, a jej różnorodne sposoby montażu sprawiają, że sprawdzi się wszędzie tam gdzie dodatkowe światło pozwoli wykonywać wiele rodzajów czynności. Zamontowany z tyłu obudowy magnes umożliwia przytwierdzenie jej do wszystkich metalowych elementów, niezależnie, czy będą to stalowe regały w warsztacie lub piwnicy bądź elementy karoserii auta.

W zestawie znajduje się także specjalny haczyk z magnesem, dzięki któremu połączoną z nim lampkę możemy powiesić chociażby w szafie na drążku do wieszaków, czy też w jakimkolwiek innym miejscu. Na obudowie lampki znajdują się dwa zestawy naklejek z taśmą na rzepy, a także dwa otwory na haczyki. Takie rozwiązania gwarantują możliwość montażu urządzenia niemal w każdym miejscu, które wymaga oświetlenia.

Cechy produktu:

2 POZIOMY JASNOŚCI – lampka posiada wbudowane 2 tryby świecenia – średnią i pełną moc, dzięki czemu dostosujesz jasność do Twoich potrzeb. Uruchamianie oświetlenia odbywa się za pomocą przycisku, który włącza pełną moc lub przełącza w tryb energooszczędny zapewniający mniej intensywne światło.
PRAKTYCZNA – kompaktowa budowa sprawia, że lampkę można w każdej chwili przenieść lub zabrać ze sobą do miejsca, w którym potrzebne jest oświetlenie. Sprawdzi się do oświetlenia szafy, korytarza, łazienki, ale także podczas prac manualnych, naprawiania samochodu – magnes umożliwia przymocowanie lampki do metalowych powierzchni.
DUŻA JASNOŚĆ ŚWIECENIA - intensywne oświetlenie gwarantują dwie listwy, na których razem znajdują się gęsto umieszczone diody 24 LED COB, co zapewnia koncentrację promieni i dostarcza dużą ilość światła.
PROSTY MONTAŻ – lampka posiada magnes, otwory na haczyki, taśmy samoprzylepne z rzepami, a także haczyk do zawieszenia z magnesem; wszystkie metody mocowania są proste do wykonania i sprawiają, że urządzenie można z powodzeniem wykorzystywać w wielu miejscach z ograniczonym bądź całkowitym brakiem oświetlenia.

Specyfikacja:

Zasilanie: 3x bateria AAA 1,5V (brak w zestawie)
Wymiary lampki bez haczyka (dł/szer/wys): 16/3,3/2cm
Waga zestawu: 58g
Waga z opakowaniem: 77g

Budowa lampki:

1. otwory na haczyki
2. rzepy z taśmą samoprzylepną
3. magnes (+ haczyk do zawieszenia)
4. gniazdo na baterie

3 sposoby montazu lampki

28 Inne produkty w tej samej kategorii: