RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Latarka czołowa czołówka 3 diody Cree Led ładowarki do domu i samochodu

M97187593

Producenta

Bardzo mocna i wydajna latarka mocowana na głowie zwana czołówką. Jest to obecnie najczęściej wybierany typ latarki, która sprawdza się na biwakach, polowaniach, wędkowaniu, czy podczas nocnych, turystycznych wypraw pieszych bądź rowerowych. Intensywne, kierowane ruchem głowy oświetlenie jest również elementem zapewniającym bezpieczeństwo w różnych sytuacjach. Zastosowana technologia LED CREE gwarantuje silne światło o znacznej mocy i długi czas pracy. Latarka na głowę posiada elastyczną opaskę, która umożliwia łatwe zakładanie i pozwala stabilnie zamocować urządzenie na głowie. Ustawienie promienia światła można regulować w zakresie 90°.

Więcej szczegółów


25.90 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Opis funkcji

Typ latarki czołowa

Więcej informacji

Latarka czołowa posiada 3 diody LED CREE umieszczone w oddzielnych obudowach. Jeden duży punkt świetlny, znajduje się centralnie, a dwa małe po jego bokach. Cztery tryby pracy dopasowane są do różnego rodzaju potrzeb. Tryb ostrzegawczy to równomierne miganie wszystkich trzech LED, 2 tryby niższego poboru mocy to stałe światło z głównego LED lub dwóch bocznych, a tryb maksymalnego poboru mocy to stałe światło o mocy 3800 lumenów ze wszystkich 3 punktów LED.

Przełączanie pomiędzy trybami odbywa się poprzez kolejne naciskanie przycisku umiejscowionego w górnej, łatwo dostępnej części obudowy. Na działanie lampy czołowej nie wpływa lekka wilgoć w postaci potu, delikatnego opryskania wodą, czy słabego deszczu. Czołówka zasilana jest przez dwa akumulatory BRC 18650 o napięciu 3,7V. W komplecie znajdują się także ładowarka sieciowa oraz samochodowa. Daje nam to możliwość ładowania akumulatorów zarówno w domu jak i w samochodzie.

Największe zalety tej latarki:

TRZY DIODY LED w tym 1 duża umieszczona centralnie i 2 mniejsze po bokach.
ŁATWE ZAKŁADANIE umożliwia elastyczna, regulowana opaska, która stabilnie mocuje latarkę na głowie w dwóch płaszczyznach i zapobiega jej przesuwaniu. Regulowana głowica latarki pozwala na dostosowanie jej nachylenia do swoich potrzeb w zakresie 90 stopni góra/dół.
TECHNOLOGIA CREE LED gwarantuje silne oświetlenie przy umiarkowanym poborze mocy.
CZTERY TRYBY ŚWIECENIA– przełącznik na górze umożliwia ustawienie jednego z trzech trybów pracy: LED główny, LEDy boczne, LED główny i boczne, tryb ostrzegawczy - migające wszystkie LEDy.

Specyfikacja:

Wymiar (dł/szer/wys):17,5/9/9cm
Barwa strumienia światła: biały zimny
Waga zestawu: 262g
Waga z opakowaniem: 310g

Zasilanie:

- 2x bateria akumulatorowa BRC 18650 4800mAh 3,7V (w zestawie)
- ładowarka sieciowa 100-250V, 50/60Hz 500mA
- ładowarka samochodowa 12V

Zawartość zestawu:

- latarka czołowa
- 2 baterie akumulatorowe BRC 18650
- ładowarka sieciowa
- ładowarka samochodowa

10 Inne produkty w tej samej kategorii: