RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Przenośna mata do akupresury zdrowotna z kolcami na ból i stres

Nowy produkt

Przenośna mata do akupresury umożliwia wykonanie ćwiczeń we własnym zakresie. Dzięki niej poprawisz krążenie, a dodatkowo korzystanie z maty może wpłynąć na uśmierzenie bólu bądź innych dolegliwości. Mata zbudowano na zasadzie elastycznej poduszki, na której trwale umieszczone zostało 230 rozetek. Każda z nich posiada 27 małych ostrosłupów. W sumie daje to ponad 6 tysięcy punktów ucisku i umożliwia masaż nie tylko stóp, ale również pleców, karku czy kończyn. Wystarczy wejść gołymi stopami na matę, aby już po chwili poczuć jej właściwości zdrowotne. Matę można także częściowo zwinąć lub złożyć, aby powstała z niej poduszka, na której ułożymy kark bądź którąś z kończyn.

Więcej szczegółów


39.90 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

Całkowicie rozwinięta na płaskim podłożu, stanie się przyrządem masującym plecy, brzuch lub klatkę piersiową. Dla początkujących użytkowników intensywny ucisk może się wydawać sporym do zaakceptowania wyzwaniem, lecz zwiększa ukrwienie poszczególnych miejsc naszego ciała. Ma to pozytywny wpływ na funkcjonowanie organizmu i przy zachowaniu odpowiedniego stylu życia, odżywiania oraz potrzebnej na co dzień dawki ruchu na świeżym powietrzu, może aktywnie przyczynić się do poprawy ogólnego samopoczucia.

Matę można zwinąć i zabrać ze sobą w dowolne miejsce. Dzięki niej wykonasz intensywny masaż całego ciała i skorzystasz z zalet akupunktury. Może to być leśna polana, albo łąka w parku. Rozłożenie maty trwa kilka sekund więc praktycznie od razu możemy przystąpić do oferowanych przez nią przyjemności. Przy korzystaniu z przyrządu masującego, należy jednak stosować zasady bezpieczeństwa. Przede wszystkim warto skonsultować się lekarzem, czy taki rodzaj aktywności jest dla nas wskazany. Maty nie powinny wykorzystywać osoby ze zmniejszoną krzepliwością krwi oraz stosujące leki przeciwzakrzepowe. Konsultacja z lekarzem, przed ewentualnym wykorzystaniem przyrządu, jest także zalecana dla tych osób, które posiadają wyjątkowo wrażliwą skórę bądź cierpią na różnego rodzaju dolegliwości obniżające jej wytrzymałość.

Największe zalety maty:

SZEROKIE ZASTOSOWANIE – wymiary pozwalają zarówno na wykonywanie masażu stóp, jak również pleców i innych partii ciała
BEZPIECZNA – mały rozmiar kolców gwarantuje bezpieczny ucisk bez ryzyka podrażnień
PRZENOŚNA – małe rozmiary rozetek pozwalają na łatwe zwinięcie maty i zabranie ją ze sobą w dowolne miejsce
ELASTYCZNA – grubość maty sprawia, że ugina się pod ciężarem i dopasowuje do kształtu poszczególnych części ciała

Specyfikacja techniczna:

Kolor: czarny lub fioletowy
wymiary (dł/szer/wy): 65x41x2cm
waga: 418g
Liczba rozetek: 230
Liczba punktów ucisku na rozetce: 27
Liczb punktów ucisku na całej macie: 6210

10 Inne produkty w tej samej kategorii: