RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Pistolet lakierniczy HVLP akcesoria zestaw 2 dysze pojemnik na lakier reduktor

MAX-173983

Nowy produkt

Precyzyjny pistolet do malowania z niezależną regulacją dozowania powietrza i farby powoduje, że lakierowanie bądź malowanie jest płynne i pozwala na równomierne pokrywanie powierzchni. W komplecie znajdują się 2 dysze, a dwa rozmiary dyszy umożliwiają zastosowanie urządzenia na szeroką skalę, od lakierowania pojazdów przez nakładanie materiałów malarskich, lakierowanie przemysłowe do prac lakierniczych i malarskich na materiałach drewnianych. Reduktor ciśnienia pozwala na precyzyjną regulację ciśnienia roboczego, co wpływa na jakość pokrywania powierzchni materiałami lakierniczymi i malarskimi. Zastosowany filtr odwadniający oczyszcza sprężone powietrze z kompresora, dzięki czemu dociera ono do dyszy bez zakłóceń i umożliwia równomierne malowanie bądź lakierowanie.

Więcej szczegółów


74.99 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

Pistolet lakierniczy posiada trzy regulacje: powietrza, farby/lakieru i strumienia. Urządzenie lakiernicze wyposażone jest w niezależny mechanizm uruchamiania powietrza i środka malarskiego. Takie rozwiązanie powoduje, że spust działa dwustopniowo. W pierwszej fazie po lekkim dociśnięciu z dyszy wydostaje się tylko sprężone powietrze. Dopiero dociśnięcie spustu do końca otwiera dopływ środka pokrywającego powierzchnię. Dzięki temu można zachować prawidłową jakość malowania, co ma wpływ na szybkość oraz dokładność prowadzenia prac. Farba bądź lakier dostaje się od razu na strumień powietrza, a to sprawia, że są prawidłowo rozpylane.

W zestawie znajduje się reduktor ciśnienia powietrza wraz ze wskaźnikiem jego poziomu. Pozwala to na precyzyjne ustawienie jego strumienia i dostosowanie zarówno do rodzaju lakieru oraz farby, a także charakterystyki prowadzenia prac lakierniczych bądź malarskich. W skład kompletu wchodzi również filtr odwadniający, który pozwala na oczyszczenie dochodzącego do pistoletu sprężonego powietrza. Ma to zasadniczy wpływ na równomierne wylatywanie przez dysze mieszanki substancji pokrywającej powierzchnię.

Cechy produktu:

Wymiary (szer/wys): 20/48,5cm
Waga zestawu: 1kg
Waga z opakowaniem: 1,13kg

Zawartość zestawu:

- pistolet HVLP
- dysze 1,4/1,7mm
- pojemnik na lakier 600 ml
- reduktor z zegarem
- filtr odwadniający
- klucz montażowy

30 Inne produkty w tej samej kategorii: