RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Obciążenie treningowe 2 x 0,5kg ciężarki do biegania i ćwiczeń na ręce kostki

MAX-99030302

Nowy produkt

Para obciążników przeznaczonych do biegania oraz ćwiczeń fitness. Waga pojedynczego obciążnika wynosi 1 kg. Regulowane obciążniki wykonane są z materiału składającego się z włókien syntetycznych. Są zatem odporne na przetarcia oraz innego rodzaju uszkodzenia, które mogą pojawiać się w trakcie intensywnych treningów. Każdy z elementów zestawu posiada równomiernie rozłożone komory, w których znajduje się wypełnienie obciążeniowe. Wyposażone zostały w zapięcie na rzep, którego długość można regulować. Zapewniają doskonałe dopasowanie oraz stabilność i nie ocierają skóry. Obciążniki możesz założyć zarówno na kostki jak i na nadgarstki. Dzięki nim ćwiczenia staną się intensywniejsze, a Ty spróbujesz czegoś nowego.

Więcej szczegółów


9.99 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

Cechy produktu:

WYTRZYMAŁY MATERIAŁ – obciążniki wykonane są z materiału składającego się z syntetycznych włókien, co powoduje, że są trwałe i odporne na uszkodzenia nawet przy bardzo intensywnym użytkowaniu.
RÓWNOMIERNE ROZŁOŻENIE CIĘŻARU – granulat obciążeniowy rozmieszczony jest w symetrycznie ułożonych, ciasno wypełnionych przegrodach, co sprawia, że nie przesuwa się i gwarantuje regularność i poprawność wykonywanych ćwiczeń.
ZAPIĘCIE NA RZEPY – mocowanie ciężarków odbywa się za pomocą opaski z rzepem z klamrą
PRECYZYJNE DOPASOWANIE – opaski posiadają szeroki zakres regulacji, co umożliwia zamocowanie ich w dowolnej części kończyn, w zależności od rodzaju prowadzonego treningu i indywidualnych wymagań.

Specyfikacja:

Wymiary 1 sztuki (dł/szer/wys): 11/54,5cm
Waga 1 sztuki: 0,5kg
Waga zestawu: 1kg
W zestawie: 2 x obciążniki po 0,5kg

Obciążenie treningowe opaski na kostki albo ręce

4 Inne produkty w tej samej kategorii: