RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Oczyszczacz powietrza nawilżacz jony UV Anty Smog 5 filtrów pilot HEPA

MAX-9011813

Nowy produkt

Oczyszczacz powietrza to coraz częściej wybierane urządzenie do każdego domu. Prezentowany model posiada 5 wysokiej jakości filtrów, co usprawnia proces i zwiększa efektywność urządzenia. Aluminiowy filtr usuwa pyły i zanieczyszczenia. Zimny filtr katalityczny niweluje szkodliwe gazy uwalniane przez sklejkę, meble, tapety, dywany, zasłony i narzuty. Filtr do formaldehydu adsorbuje go i rozkłada. Filtr antybakteryjny umożliwia skuteczne zabijanie bakterii znajdujących się w powietrzu. Filtr HEPA znakomicie zatrzymuje zaś kurz, bakterie, wirusy, grzyby i różne alergeny. Czas wymiany filtrów wynosi od 6 miesięcy do 2 lat. Urządzenie dodatkowo zostało wyposażone w jonizator, który przez uwalnianie naładowanych ujemnie anionów gwarantuje wyższą wydajność. Wbudowana lampa ultrafioletowa pomoże usunąć nieprzyjemny zapach pleśni i dymu. Inteligentny system czujników zapachów automatycznie dostosowuje prędkość wentylatora do jakości powietrza.

Więcej szczegółów


499.00 zł brutto

-40.00 zł

539.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Kalkulator kredytowy

Więcej informacji

Oczyszczacz wyposażono w funkcję "NOC" podczas której pracuje cicho, na niskich obrotach. Duży, czytelny panel z cyfrowym wyświetlaczem i łatwą regulacją ustawień (m.in. prędkość, ilość pary) oraz pilot zdalnego sterowania gwarantują wygodę użytkowania. Taki Energooszczędny oczyszczacz powietrza doskonale sprawdzi się w mieszkaniach, biurach, przedszkolach, szpitalach i wielu gabinetach. Urządzenie wyeliminuje wszelkie zanieczyszczenia oraz zdecydowanie poprawi jakość powietrza, a także pomoże zmniejszyć częstotliwość zachorowań i wpłynie pozytywnie na jakość zdrowia i życia.

5 RÓŻNYCH FILTRÓW - aluminiowy filtr wstępny, filtr katalityczny, filtr do usuwania formaldehydu, filtr HEPA oraz filtr antybakteryjny usprawniają proces oczyszczania powietrza i zwiększają efektywność urządzenia. filtry skutecznie eliminują kurz, wirusy, bakterie, grzyby, alergeny, pyły i szkodliwe gazy. filtry są połączone ze sobą.
ŚWIATŁO UV - lampa ultrafioletowa o właściwościach sterylizujących pomoże usunąć m.in. nieprzyjemny zapach pleśni i dymu
JONIZATOR - jonizacja powoduje uwalnianie naładowanych ujemnie anionów, co gwarantuje wyższą wydajność urządzenia
SYSTEM CZUJNIKÓW ZAPACHÓW - inteligenta kontrola czujnika zapachów pozwala na automatyczne dostosowanie prędkości wentylatora do jakości powietrza (3 kolory i 3 poziomy prędkości).
BLOKADA RODZICIELSKA I TIMER - zwiększa bezpieczeństwo dzieci, a wbudowany zegar automatycznie wyłączy urządzenie po 0,5-12 godzinach.

Zastosowane filtry:

FILTR KATALICZNY - pełni rolę katalizatora i jest stosowany do usuwania formaldehydu, amoniaku, benzenu, siarkowodoru oraz innych szkodliwych gazów uwalnianych przez sklejkę, meble, tapety, dywany, zasłony i narzuty.

FILTR DO USUWANIA FORMALDEHYDU - jest tak skonstruowany by szybko absorbować i rozkładać formaldehyd, strukturę plastra miodu napełniono unikalnym katalizatorem i materiałem usuwającym formaldehyd

FILTR ANTYBAKTERYJNY - umożliwia skuteczne zabijanie bakterii znajdujących się w powietrzu

FILTR HEPA - jest w stanie wyeliminować kurz, bakterie, grzyby, wirusy i różne alergeny. Dokładność filtra jest bardzo duża i wynosi 0,01 mikrona przy współczynniku filtracji 99% lub więcej.

Specyfikacja:

Kolor: biało-czarny
Materiał: tworzywo sztuczne ABS
Obszar zastosowania: 22~38m²
Wydajność oczyszczania powietrza: CADR (PM 2,5) 320m³/godz.; CADR (Formaldehyd) 80m³/godz.
Moc: 80W
Jonizator: 20mln/cm³
Zasilanie: sieciowe 220-240V
Prędkość wentylatora: 3 poziomy
Hałas: 18-55dB
Długość przewodu: 155cm
Wymiary (dł/szer/wys): 19/35/64,5cm
Waga zestawu: 8,3kg
Waga z opakowaniem: 12,35kg

Zawartość zestawu:

- oczyszczacz
- pojedynczy filtr
- podwójny filtr: katalityczny+do usuwania formaldehydu
- podwójny filtr: antybakteryjny+HEPA
- pilot zdalnego sterowania

Oznaczenie sterowania:

UV STERILIZE - sterylizacja UV
AUTO - tryb automatyczny
SPEED - prędkość
SLEEP - tryb spania
POWER - włącznik / wyłącznik
TIMER - regulator czasowy
IONIZER - jonizator
CHILD LOCK - blokada rodzicielska

Oczyszczacz powietrza do domu z funkcją nawilżacza

7 Inne produkty w tej samej kategorii: