RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Filtry do oczyszczacza powietrza wymienne komplet HEPA

MAX-19011813

Nowy produkt

Zestaw zawiera 4 wysokiej jakości filtry do oczyszczacza: węglowy, HEPA, do formaldehydu oraz antybakteryjny. Filtry skutecznie dezynfekują powietrze oraz poprawiają jego jakość, wpływając tym samym pozytywnie na ludzki organizm. Połączenie kilku rodzajów filtrów niewątpliwe usprawnia proces sterylizacji i zwiększa efektywność urządzenia. Zimny, niekorozyjny filtr katalityczny pełni rolę katalizatora i jest stosowany do usuwania formaldehydu, amoniaku, benzenu, siarkowodoru oraz innych szkodliwych gazów uwalnianych przez sklejkę, meble, tapety, dywany, zasłony i narzuty. Filtr do formaldehydu adsorbuje go i rozkłada. Posiada strukturę plastra miodu. Antybakteryjny, 5-mikronowy filtr z substancjami przeciwdrobnoustrojowymi umożliwia skuteczne zabijanie bakterii. Filtr HEPA jest w stanie wyeliminować kurz, bakterie, grzyby, wirusy i różne alergeny. Dokładność filtra jest bardzo duża i wynosi 0,01 mikrona.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie


105.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

Wymiana filtrów jest szybka, prosta i bezpieczna, zatem może jej dokonać praktycznie każdy. Aby przedłużyć żywotność filtrów, należy okresowo wystawić je na działanie promieni słonecznych, aby uwolnić szkodliwe gazy, zapachy i zabić bakterie. Nie należy jednak umieszczać ich w pobliżu źródeł wysokiej temperatury, ponieważ mogą się odkształcić lub zająć ogniem. Filtr HEPA można myć pod bieżącą wodą.

Z filtracji powietrza powinny korzystać szczególnie osoby cierpiące na alergie. Polecana jest również dla małych dzieci, seniorów, kobiet w ciąży oraz osób z obniżoną
odpornością.

4 RODZAJE FILTRÓW - filtr katalityczny, HEPA, do formaldehydu oraz antybakteryjny usprawniają proces oczyszczania powietrza i zwiększają efektywność urządzenia. Filtry są połączone ze sobą
DEZYNFEKCJA POWIETRZA - filtry skutecznie eliminują kurz, pyły, wirusy, bakterie, grzyby, alergeny i szkodliwe gazy. Sterylizują powietrze oraz poprawiają jego jakość, wpływając tym samym pozytywnie na zdrowie.
ŁATWY MONTAŻ - wymiana filtrów jest szybka, prosta i bezpieczna, zatem może jej dokonać praktycznie każdy
WYDAJNOŚĆ - filtry charakteryzują się długą żywotnością, która wynosi od kilku miesięcy do kilku lat (w zależności od rodzaju filtra).

Zastosowane filtry:

FILTR KATALICZNY - pełni rolę katalizatora i jest stosowany do usuwania formaldehydu, amoniaku, benzenu, siarkowodoru oraz innych szkodliwych gazów uwalnianych przez sklejkę, meble, tapety, dywany, zasłony i narzuty.

FILTR DO USUWANIA FORMALDEHYDU - jest tak skonstruowany by szybko absorbować i rozkładać formaldehyd, strukturę plastra miodu napełniono unikalnym katalizatorem i materiałem usuwającym formaldehyd

FILTR ANTYBAKTERYJNY - umożliwia skuteczne zabijanie bakterii znajdujących się w powietrzu

FILTR HEPA - jest w stanie wyeliminować kurz, bakterie, grzyby, wirusy i różne alergeny. Dokładność filtra jest bardzo duża i wynosi 0,01 mikrona przy współczynniku filtracji 99% lub więcej.

Specyfikacja:

Wymiary (szer/wys): 45,5/30,3cm
Waga: 1,45kg
Waga z opakowaniem: 1,6kg

Zawartość zestawu:

- podwójny filtr: katalityczny+do usuwania formaldehydu
- podwójny filtr: antybakteryjny+HEPA

Komplet filtrów zestaw do takiego oczyszczacza powietrza

6 Inne produkty w tej samej kategorii: