RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Kompletny zestaw krawiecki do szycia nici igły w pudełku pojemnik

M19986202

Producenta

Nici, igły oraz różne akcesoria krawieckie w jednym, przenośnym pudełku. Podręczny zestaw krawiecki to komplet, dzięki którym można sprawnie doprowadzić odzież do należytego stanu, bez konieczności korzystania z usług profesjonalnych krawców. W prezentowanym przyborniku znajdują się wszystkie podstawowe elementy, jakie są niezbędne do przyszycia oberwanego guzika, czy zaszycia dziury. W zestawie otrzymasz 10 kolorowych nici, różnego rodzaju igły, specjalny przyrząd do nawlekania nici na igłę, który ułatwi tą czynność nawet osobom starszym, czy też po prostu posiadającym słabszy wzrok bądź zdolności manualne. Małe agrafki pozwolą spiąć materiał w taki sposób, aby się nie rozchodził, co zdecydowanie ułatwia fastrygowanie bądź trwałe zszywanie.

Więcej szczegółów


6.99 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Opis funkcji

Kształt pojemnika prostokątny

Więcej informacji

Cechy produktu:

KOMPLETNY ZESTAW – w zestawie znajdują się wszystkie akcesoria oraz przyrządy krawieckie pozwalające na dokonanie podstawowych napraw i przeróbek krawieckich.
ORGANIZER – wyciągana szufladka z przegródkami, która umożliwia utrzymanie porządku i szybki dostęp do najmniejszych elementów zestawu.
WYBÓR NICI – w komplecie znajduje się 10 kolorów nici, co gwarantuje dopasowanie do szerokiego zakresu materiałów.
PORĘCZNE PUDEŁKO – przezroczyste, zamykane na zatrzask pudełko mieści wszystkie elementy wchodzące w skład zestawu, umożliwia szybkie zlokalizowanie potrzebnej rzeczy i ułatwia utrzymanie porządku.

W zestawie znajdziesz również 8 czarnych guzików, które można wykorzystać w przypadku zagubienia oryginalnych. Miara krawiecka ze skalą podaną w centymetrach oraz calach gwarantuje wykonanie dokładnych przymiarek i dobór rozmiaru w zależności od warunków fizycznych użytkownika. W szyciu, a przede wszystkim w przepychaniu igły przez bardziej gęste oraz grube rodzaje materiału, pomoże wykonany ze sztucznego tworzywa naparstek. Małe i poręczne nożyczki umożliwią nie tylko przycinanie nici, ale również przecinanie materiałów. Całość zamknięta jest w zgrabnym i poręcznym pudełku. Jest ono przezroczyste, zatem w mgnieniu oka można zlokalizować w nim najbardziej potrzebną aktualnie rzecz. Główna komora pomieści największe elementy zestawu, a mała, wyciągana szufladka pozwoli utrzymać porządek wśród najmniejszych rzeczy, takich jak guziki oraz agrafki. Zamykanie na zatrzask oraz rączka umożliwiają łatwy i bezpieczny transport zestawu.

Specyfikacja:

Wymiary pudełka (dł/szer/wys): 14,5/8/11,5cm
Waga zestawu: 115g
Waga z opakowaniem: 120g

Zawartość zestawu:

- 10 nici
- 10 igieł
- 10 agrafek
- 8 guzików czarnych
- miara krawiecka (cm/cale)
- naparstek
- nożyczki
- przyrząd do nawlekania nici na igłę
- zamykane pudełko z szufladką

30 Inne produkty w tej samej kategorii: