RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Wygodny kołnierz fryzjerski peleryna do strzyżenia włosów na rzep

MAX2819292

Nowy produkt

Kołnierz fryzjerski na ścięte włosy został wykonany z wodoodpornego materiału, który bez problemu możemy czyścić. Materiał nie przepuszcza wilgoci, więc nie musimy się obawiać, że podczas spryskania włosów ubrania klienta zostaną zmoczone. Ścięte włosy zatrzymują się w kołnierzu nie spadając na podłogę. Pomaga nam zachować czystość i komfort u Klienta. Kołnierz posiada regulowane zapięcie na rzep, dzięki czemu dostosujemy go do obwodu szyi klienta. Możemy go stosować zarówno w profesjonalnym salonie fryzjerskim jak i podczas strzyżenia w domu. Jest to również świetne rozwiązanie dla dzieci, które bardzo często boją się wizyty u fryzjera. Założony kołnierz na szyję nie krępuje ruchów tak jak to jest w przypadku peleryny.

Więcej szczegółów


18.49 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

Cechy produktu:

WYGODA PRZY STRZYŻENIU - kołnierz na obcięte włosy został zaprojektowany w taki sposób, aby ścięte włosy nie spadały na szyję oraz podłogę, lecz zatrzymywały się w kołnierzu. Dzięki temu zaoszczędzimy czas, gdyż nie trzeba zamiatać włosów, a klient nie będzie miał problemu z malutkimi włoskami, które często wypadają i zostają na szyi.

WODOODPORNY MATERIAŁ - kołnierz wykonano z wodoodpornego materiału, który pozwala na łatwe i bezproblemowe czyszczenie. Nie przepuszcza wilgoci, więc jeśli włosy zostaną spryskane preparatem ubranie nie zostanie zmoczone.

WYGODNE DLA DZIECI - kołnierz pozwala na swobodę ruchów, co dla dziecka jest bardzo ważne. Dzieci często boją się wizyty u fryzjera, dodatkowo zakładana peleryna powoduje, że nie mogą się ruszać i czują się niekomfortowo, dlatego zastosowanie kołnierza może pomóc w przełamaniu ich lęku, a wizyta u fryzjera stanie się frajdą.

ZAPIĘCIE NA RZEP - dzięki zastosowaniu zapięcia na rzep, kołnierz możemy regulować i indywidualnie dostosować do obwodu szyi zarówno dziecka jak i dorosłej osoby.

Specyfikacja:

Kolor: srebrny
Materiał: poliester
Wymiary (szer/wys): 60/23cm
Waga: 65g

Wygodny kołnierz fryzjerski peleryna do strzyżenia włosów na rzep

30 Inne produkty w tej samej kategorii: