RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Słuchawki gamingowe 5.1 z mikrofonem naszune do grania LED RGB

M968191145

Producenta

Słuchawki gamingowe zostały wyposażone w standardowe złącze jack 2 x 3,5mm.

Więcej szczegółów


43,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

Słuchawki gamingowe 5.1 z mikrofonem naszune do grania LED RGB. 

Słuchawki gamingowe nauszne na pewno spodobają się każdemu graczowi, który poszukuje lekkich, a zarazem wygodnych w obsłudze słuchawek. Membrana o średnicy 40mm kieruje fale bezpośrednio do ucha użytkownika, zapewniając dokładne odwzorowanie dźwięku. Nauszniki pokryte zostały miękką eko skórą, a wewnątrz znajduje się siateczkowa podszewka, która umożliwia wentylację. Nauszne słuchawki w półotwartej konstrukcji bez problemu wygłuszą dźwięk dookoła i pozwolą na pełne skupienie na grze. Na przewodzie znajduje się pokrętło, które umożliwia regulację głośności dźwięku. Słuchawki z mikrofonem umożliwiają rozmowę podczas rozgrywek multiplayer oraz prowadzenie rozmów przez komunikatory. Mikrofon możemy ustawić na dowolnej wysokości według upodobań. Słuchawki są kompatybilne z większością telefonów dostępnych na rynku, a wbudowany mikrofon pozwala na odbieranie połączeń i rozmowy bez konieczności wyjmowania telefonu.

WYGODNE WOKÓŁUSZNIKI I MIĘKKI PAŁĄK - pokryte zostały miękką i wygodną ekoskórą, wewnątrz znajduje się siateczkowa podszewka, która umożliwia wentylację. Całość ucha jest dokładnie pokryta, dzięki czemu możesz z nich korzystać przez długi czas, nie powodując przy tym zmęczenia, a także otarć skóry. Pałąk został wypełniony pianką oraz pokryty ekoskórą, co sprawia, że podczas użytkowania żaden element słuchawek nie wywołuje dyskomfortu. Pałąk jest obustronnie regulowany, dzięki czemu dopasowuje się do kształtu głowy.

PODŁĄCZENIE - Słuchawki posiadają przewód pokryty wytrzymałym oplotem, który znacząco zwiększa wytrzymałość kabla. Przewód nie skręca się ani nie plącze. Zakończony jest podwójną wtyczką mini jack 3,5mm, osobną dla słuchawek i osobną dla mikrofonu. Rozwiązanie to nadaję się dla komputera PC. Przy rozdzielaczu kabli jest także złącze USB, które zasila podświetlenie na obudowie słuchawek.

PODŚWIETLENIE OBUDOWY - w słuchawkach znajduje się podświetlanie w kolorach RGB. Płynna zmiana kolorów w pełnym RGB robi niesamowite wrażenie. Przewód możesz wpiąć w dowolne złącze USB, a nawet podłączyć do powerbanka. Oczywiście nie musisz korzystać z podświetlenia, jest ono opcjonalne.

MEMBRANA - o średnicy 40 mm kieruje dźwięk bezpośrednio do ucha użytkownika, zapewniając dokładne odwzorowanie dźwięku, który zadowoli każdego gracza. Duże nauszniki pokryte zostały miękką eko skórą, a wewnątrz znajduje się siateczkowa podszewka, która umożliwia wentylację. Całość ucha jest pokryta, dzięki czemu gracz może z nich korzystać przez długi czas, nie powodując przy tym zmęczenia, a także otarć skóry.

SKŁADANY MIKROFON – można go ustawić na dowolnej wysokości, tak by odbiorca mógł w pełni odbierać dźwięk. Użytkownik może bez problemu komunikować się z innymi graczami podczas rozgrywek multiplayer. Jeżeli w danej chwili nie korzystasz z mikrofonu wystarczy go złożyć, wówczas nie przeszkadza podczas użytkowania.

CZYSTY DŹWIĘK - wysoka jakość dźwięku, bez żadnych zakłóceń! Zarówno podczas gier, słuchania muzyki, jak również podczas rozmów telefonicznych. Nauszne słuchawki w półotwartej konstrukcji bez problemu wygłuszają dźwięk dookoła i pozwalają na pełne skupienie na grze. Na lewej słuchawce znajduje się pokrętło, które umożliwia regulację głośności dźwięku.

Specyfikacja słuchawek:

typ: G505
materiał: ABS+PVC
wrażliwość: -58dB±3dB
slot: Φ3.5mm*2+USB
impedancja: 32Ω
moc: 20mW
czułość (głośność): można dostosować
częstotliwość: 20-20000Hz
podświetlenie: RGB
średnica membrany: 40mm
konstrukcja: otwarta
długość mikrofonu: 14cm
długość przewodu: 2m
regulacja: 54-62 cm (może regulować w górę i w dół)
pałąk: pokryty pianką MEMORY
wymiary całkowite:20-22/9/20cm
waga: 217g
waga w opakowaniu: 397g

1. MIKROFON
2. SLOT JACK-JACK
3. NAUSZNIKI POKRYTE MIĘKKĄ EKOSKÓRĄ
4. OBUSTRONNIE REGULOWANE

Słuchawki gamingowe 5.1 z mikrofonem naszune do grania LED RGB

22 Inne produkty w tej samej kategorii: