RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Roller joga wałek do masażu ćwiczeń pilates Crossfit piankowy EPP

Nowy produkt

Roller do masażu to lekki wałek wykonany z wytrzymałej pianki poliuretanowej. Umożliwia to sprawne wykonywanie różnego rodzaju ćwiczeń oraz pozwala na wprowadzenie automasażu do rozluźniająco-rehabilitacyjnej części treningu. Sprawdzi się zarówno podczas zajęć jogi, fitnessu, czy też crossfitu. Struktura powierzchni wałka sprawia, że zmniejsza ryzyko ześlizgnięcia się, co gwarantuje bezpieczne wykonywanie ćwiczeń z jego zastosowaniem. Odpowiednia średnica dodatkowego przyrządu treningowego powoduje, że dobrze się toczy, dzięki czemu sprawnie i efektywnie można wykonać masaż pleców oraz pozostałych części ciała, wykorzystując w tym celu jedynie minimum siły oraz wagę swojego ciała.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie


26.99 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

Stanowi rozwiązanie, które gwarantuje efektywny masaży sportowy, a przez to rehabilitację mięśni. Zwiększa elastyczność, wydajność i mobilność całego organizmu, a także poprawia krążenie krwi i łagodzi bóle mięśni. Jego regularne użytkowanie może być częścią profilaktyki przeciw typowym urazom oraz bólom mięśni.

Przeznaczenie: kształtowanie ładnej sylwetki, ćwiczenia wzmacniające, ćwiczenia rehabilitacyjne i korekcyjne, masaż, pilates, joga, fitness itp.

Cechy produktu:

- ujędrnia ciało
- zmniejsza bóle pleców i mięśni
- stabilizuje kręgosłup i koryguje postawę
- przyspiesza regenerację urazów i kontuzji
- wodoszczelny

Specyfikacja:

Materiał: EPP (pianka poliuretanowa)
Kolor: czarno czerwony
Wymiary (dł/szer): 33/14cm
Waga: 130g
Obciążenie maksymalne: 100kg

29 Inne produkty w tej samej kategorii: