RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Uchwyt TV ramię wieszak LCD obrotowy do telewizora 14-42 cala

MAX-62511A

Nowy produkt

Uchwyt ścienny na ramieniu służy do montażu telewizorów LCD i plazmowych oraz monitorów o wielkościach 14"-42". Cechuje go bardzo prosty montaż oraz solidna konstrukcja, która potrafi utrzymać ekran do 35 kg. Wyposażony został w możliwość regulacji kąta nachylenia do -15°+ - 15° w pionie, oraz 180° w poziomie. Po montażu uchwytu odległość od ściany jest regulowana od 40-385mm. Dzięki licznym otworom montażowym w płycie nośnej uchwytu możliwy jest montaż produktu na ścianach betonowych i drewnianych.

Więcej szczegółów


28.99 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

REGULACJA ODLEGŁOŚCI OD ŚCIANY - płaska konstrukcja wieszaka TV sprawia, że telewizor można ustawić w minimalnej odległości od ściany. Długie ramię pozwala na regulację odległości od ściany w zakresie 40-385 mm, zgodnie z własnymi preferencjami i możliwościami metrażowymi.

REGULACJA W PIONIE - uchwyt pozwala na regulację kąta nachylenia ekranu odbiornika w zakresie od +15° do -15°, dzięki czemu bez problemu można dostosować go tak, by był doskonale widoczny zarówno po zawieszeniu wysoko, jak i nisko.

REGULACJA W POZIOMIE - obrotowy uchwyt pozwala również na korekcję ustawienia odbiornika w poziomie. Telewizor można obracać w prawo/lewo o 180 stopni, dzięki czemu bez problemu dostosujemy jego położenie, by był widoczny z miejsca, w którym przebywamy.

UNIWERSALNE ZASTOSOWANIE - uchwyt będzie pasował do większości odbiorników (LED, LCD, Plazma, monitor PC) o rozmiarach 14-42″ i jednoczesnej wadze do 35 kg. Odpowiednio zamontowany doskonale trzyma się ściany i telewizora, co jest gwarancją bezpieczeństwa i użytkowania latami.

Parametry techniczne:

Kolor: czarny
Regulacja obrotów (liczba stopni): 180°
Regulacja nachylenia (o ile stopni): +15° do -15°
Regulacja odległości od ściany (zakres): 40-385mm
Przeznaczenie (cale): 14 do 42″
Maksymalne obciążenie (kg): 35kg
Wymiary (dł/szer/wys): 39/22/22cm
Waga: 1,2kg
Waga z opakowaniem: 1,5kg
W zestawie: uchwyt oraz elementy montażowe

Uchwyt TV Wieszak LCD Obrotowy do Telewizora 14-42

9 Inne produkty w tej samej kategorii: