RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Zestaw małego doktora dla dzieci mały lekarz 10 elementów w walizce

MAX-521304

Nowy produkt

Zestaw małego doktora to świetna zabawka, która jest jednocześnie formą nauki i z pewnością ucieszy każdego malucha. Jest to również wspaniały sposób na przekonanie dziecka do bolesnych szczepionek i dbania o swoje zdrowie. Dziecko bawiąc się z rodzicami może wcielić się w rolę lekarza albo pacjenta. Zestaw składa się z 10 elementów, które umieszczono w poręcznej, lekkiej i przenośnej walizce z uchwytem. Jest również zamykana na dwa zatrzaski. Dzięki walizce dziecko bez problemu może zabrać zabawkę na wyjazd do babci albo do kolegi. W zestawie znajdują się różne przyrządy lekarskie takie jak: stetoskop, młoteczek neurologiczny, strzykawka, otoskop laryngologiczny, termometr, lusterko dentystyczne, okulary bez szybek, buteleczka z odkręcaną nakrętką oraz przypinany identyfikator z miejscem na zdjęcie.

Więcej szczegółów


29.99 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

Stetoskop wydaje dźwięk bicia serca, a lampka w kształcie serduszka świeci. Końcówki douszne w stetoskopie są gumowe i bezpieczne dla dziecka. Młoteczek służy do opukiwania i sprawdzania czasu odruchów bezwarunkowych. Strzykawka działa płynnie w górę i w dół, a więc można nią realistycznie symulować wykonywanie zastrzyków. Za pomocą otoskopu z oświetleniem zajrzymy do ucha. Podświetlane lusterko pomoże sprawdzić czy zęby są zdrowe. Termometr pokazuje 3 różne temperatury oraz posiada suwak do regulacji pomiaru. Po naciśnięciu czerwonej końcówki wyświetlacz świeci się. Przyrządy świecące zasilane są przez baterie znajdujące się w zestawie. Termometr, otoskop i lusterko dentystyczne zawierają 2 baterie typu LR1130, zaś stetoskop 2 baterie typu LR44. Wymiana nie stanowi problemu, ponieważ, aby to zrobić, wystarczy odkręcić śrubki. Wszystkie elementy wykonane są starannie z materiałów bezpiecznych dla zdrowia. Mają gładkie krawędzie, a ich specjalnie zaprojektowany kształt sprawia, że łatwo je chwycić i trzymać pewnie w dłoni. Zestaw jest uniwersalny i odpowiedni zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców.

Nauka - zabawka łączy ze sobą formę rozrywki z nauką
Edukacja - dziecko może się bawić i jednocześnie poznawać ludzkie ciało
Dla wszystkich - służy do zabawy samodzielnie lub w grupie, integruje ze sobą dziec
Różne akcesoria - elementy i ich funkcje umożliwiają świetną zabawę i rozwijają kreatywność
Ważniejsze przesłanie - zabawka oswajaj z zawodem lekarza i uświadamia dziecku potrzebę dbania o zdrowie i nieprzyjemne szczepienia
Przenośna walizka - elementy zestawu są umieszczone w poręcznej, lekkiej i niewielkich rozmiarów walizce z uchwytem i zamknięciem na 2 zatrzaski, dzięki czemu dziecko bez problemu może zabrać zabawkę do przedszkola, do kolegi, na spacer, na wycieczkę czy na wyjazd do rodziny
Bezpieczeństwo - starannie wykonany z materiałów bezpiecznych dla zdrowia
Gładkie krawędzie - nie stanowią zagrożenia dla dziecka; kształt i wyprofilowanie rączki sprzyjają stabilnemu uchwytowi.

Specyfikacja:

Wiek: od 3 lat
Certyfikaty: CE, EN 71
Materiał: tworzywo
Wymiary walizki (szer/wys/grub): 27/24/8cm
Waga zestawu: 478g

Zasilanie:

- termometr, otoskop i lusterko dentystyczne 2 x LR1130 (w zestawie)
- otoskop 2 x LR44 (w zestawie)

Zawartość zestawu:

- stetoskop
- młoteczek neurologiczny
- strzykawka
- otoskop laryngologiczny
- termometr
- lusterko dentystyczne
- okulary bez szybek
- buteleczka z odkręcaną nakrętką
- przypinany identyfikator
- walizka

Zestaw doktora plastikowe narzędzia w walizce

30 Inne produkty w tej samej kategorii: