RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Wentylator stojący wiatrak podłogowy duży i mocny oscylująca głowica

M4973162

Producenta

Wydajny wentylator pozwala na chłodzenie danego pomieszczenia i poprawę samopoczucia wszystkich lokatorów. Prezentowany wentylator to kompaktowe urządzenie, które można z łatwością ustawić w domu lub biurze i zaraz po włączeniu korzystać z komfortu, jaki zapewnią dostępne w nim funkcje. Jest doskonałym i praktycznym urządzeniem, które powinno się znaleźć w każdym domu. Jego minimalistyczny wygląd, ergonomiczna obudowa i jasna kolorystyka z pewnością nie popsują aranżacji pomieszczenia w którym zostanie postawiony. Jego rozmiary sprawiają, że dopasuje się do każdego wnętrza, jednocześnie nie zajmując dużo miejsca. Wiatrak posiada ruchomą głowicę oraz regulowany kąt nachylenia głowicy, dzięki czemu może wentylować pod dowolnym kątem.

Więcej szczegółów


59.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

3 POZIOMY PRĘDKOŚCI - w upalne dni wentylator z pewnością przyniesie Ci ulgę. Posiada 3 tryby pracy: (L- wolno, M – średnio, H – szybko). Dzięki temu możesz dobrać odpowiedni poziom prędkości w zależności od własnych upodobań. W nocy idealny będzie delikatny podmuch zaś w ciągu dnia przyda się mocny strumień zimnego powietrza.

FUNKCJA OSCYLACJI - dzięki temu, że wentylator posiada funkcję ruchu oscylacyjnego, rozprowadzi chłodne powietrze równomiernie po całym pomieszczeniu. Wystarczy, że przyciśniesz pierwszy guzik od góry, a wiatrak rozpocznie ruch obrotowy. Urządzenie posiada zasięg obrotu do 80 stopni.

REGULOWANA WYSOKOŚĆ - wentylator posiada regulowaną wysokość (od 110 cm do 128 cm), co pozwoli Ci na relaks w towarzystwie chłodnego powietrza nie zależnie od tego czy siedzisz na niskiej sofie czy gotujesz stojąc przy kuchence.

STABILNY - wiatrak posiada specjalną podstawkę, która składa się z czterech ramion, ułożonych w literę X. Ułożenie to zapewnia maksymalną stabilność. Nie musisz przejmować się że przy lekkim szturchnięciu wentylator przewróci się i uszkodzi.

Dane techniczne:

Kolor: biały
Materiał: metal, tworzywo sztuczne
Rodzaj: łopatkowy
Ilość łopatek: 3
Ilość trybów: 3
Oscylacja: TAK
Moc: 50W
Regulacja wysokości: 110-128 cm
Wymiary (szer/wys): 46/110-128 cm
Waga: 3 kg
Waga w opakowaniu: 3,25 kg

26 Inne produkty w tej samej kategorii: