RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Dmuchany plac zabaw pociąg 285 x 224 x 119 cm Bestway 53061

53061 Bestway

Nowy produkt

Ten produkt do 2w1. Dziecko ma do dyspozycji mały i większy basen. Całość tworzy wodny plac zabaw Pociągi. Jest na tyle duży, że pomieści paczkę małych kumpli. Mają do dyspozycji dmuchaną lokomotywę z wagonem, pociągowy tor, zestaw dziesięciu kolorowych piłeczek, znak kolejowy oraz na ochłodę fontannę! Baseniki marki Bestway to bezpieczne miejsce zabawy.

Więcej szczegółów


121.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Opis funkcji

Pompowane dnoNie
Rodzaj basenudmuchany
Kształt basenuinny
Wiek użytkownikaod 2 roku

Więcej informacji

Możemy nalać wodę tylko w najmniejszą owalną część tworząc mały basenik dla maluszka i większy basen dla pozostałych dzieci. Dmuchany pierścień dookoła i wewnątrz konstrukcji tworzy stabilną ściankę. Wodny plac zabaw dmuchany basen z lokomotywą firmy Bestway to wspaniałe rozwiązanie do ogrodu na ciepłe dni. Pozwala na beztroską i bezpieczną zabawę. Dzieci nie będą chciały przesiadywać w domu lecz na świeżym powietrzu. Zbiornik wykonany w kształcie łódki zainteresuje wszystkich milusińskich. Jest to idealna wodna rozrywka dla dzieci na ciepłe dni.

Basen ogrodowy dla najmłodszych pociągi z dmuchaną lokomotywa i piłeczkami. Całość została wykonana w bardzo żywych i miłych dla oka kolorach. Wodny plac zabaw Bestway #53061 pomieści 368 litrów wody. Do zabawy maluszek może wykorzystać dołączone do zestawu dmuchane akcesoria. Lokomotywa z wagonem i piłeczkami na pewno umili i urozmaici zabawę. Wszystkie elementy wykonano z mocnego winylu odpornego na promienie UV i przetarcia. Do każdego dmuchanego artykułu producent dołącza łątkę naprawczą, która jest zapakowana fabrycznie razem z produktem. Ten brodzik przeznaczony jest dla dzieci od 2 roku życia i spełnia wszystkie normy dotyczące bezpieczeństwa.

Cechy produktu:

- dmuchana lokomotywa
- dmuchany sygnalizator kolejowy
- daszek
- łatka naprawcza w zestawie


Dane techniczne:
Wymiary: 285 x 224 x 119 cm
Materiał: PVC
Waga: 5,8 kg
Grubość PVC: 0,22 / 0,27 mm
Pojemność basenu: 367 litrów
Zalecany wiek: od 2 lat

30 Inne produkty w tej samej kategorii: