RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Duży latawiec orzeł 2 metry szerokości ptak jak prawdziwy z linką 50 metrów

M4012904

Nowy produkt

Puszczanie latawca to dość ciekawa forma spędzania wolnego czasu. Dwu metrowy orzeł z pewnością dostarczy rozrywki całej rodzinie. Latawiec wykonany został z nylonu, a jego rama to elastyczny pręt z włókna szklanego, dlatego orzeł bez problemu wnosi się do góry. Do zestawu dołączono linkę o długości 50m, która umożliwia puszczenie latawca na większą odległość. Po zakończeniu zabawy latawiec możemy złożyć i przechowywać w pokrowcu. Możliwość złożenia sprawia, że latawiec możemy nie tylko łatwo przechowywać, ale także bez problemu zmieści nam się do samochodu. Dziecko może zabrać go ze sobą na każdy spacer i wyjazd w plener. Latawiec należy puszczać tylko i wyłącznie w bezpiecznych miejscach, np. z daleka od linii wysokiego napięcia. Prezentowany latawiec unosi się i przemieszcza w różny sposób, dodatkowo jego skrzydła wyglądają jak prawdziwe.

Więcej szczegółów


18.90 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

Cechy produktu:

Aż 2 METRY SZEROKOŚCI - ogromny, dwumetrowy latawiec z materiału zapewni rozrywkę dla całej rodziny. Podczas lotu jego skrzydła poruszają się jak u prawdziwego orła.

DOSKONALE ODSTRASZA INNE PTAKI - montując orła w ogrodzie, sadzie czy na działce może nam on służyć jako odstraszacz dla szkodliwych ptaków, takich jak szpaki, wróble, kwiczoły i wiele innych. Latawiec ciągle unosi się i przemieszcza w różny sposób, dlatego nie ma możliwości, że ptak się przyzwyczai do jego obecności. W zależności od umiejscowienia ptak działa w obszarze kilku hektarów. W porównaniu do odstraszaczy z dźwiękiem orzeł nie wymaga żadnego zasilania i nie jest dla nikogo szkodliwy, wręcz przeciwnie – stanowi dodatkową ozdobę.

LEKKA KONSTRUKCJA - latawiec po rozłożeniu waży zaledwie 130g, dlatego bez oporu wnosi się do góry. Dodatkowo posiada ramę, która podtrzymuje orła i sprawia, że stabilnie trzyma się na powietrzu. Do zestawu dołączono linkę o długości aż 50m, całość zwinięta jest na plastikowym kołowrotku, co umożliwia wygodne latanie.

POKROWIEC - po zakończeniu zabawy latawiec możemy złożyć i przechowywać w pokrowcu, który zajmuje niewiele miejsca. Możliwość złożenia sprawia, że latawiec możemy nie tylko zabierać w plener, ale także bez problemu zmieści nam się do samochodu podczas rekreacyjnych wyjazdów. Dziecko może zabrać go ze sobą do dziadków, czy też na spacer po plaży.

Specyfikacja latawca:

Materiał: nylon + pręt z włókna szklanego
Wiek: 3+
Wymiary (dł/szer/wys:)
Waga latawca: 130g
Waga z opakowaniem: 160g
W zestawie: latawiec, linka, pokrowiec

Ostrzeżenie. Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 36 miesięcy.

1. POKROWIEC NA LATAWIEC
2. LINKA O DŁUGOŚCI 50M
3. MOCOWANIE PRĘTÓW
4 I 5. DODATKOWA STABILNOŚĆ DZIĘKI MATERIAŁOWEJ TAŚMIE

Duży latawiec orzeł 2 metrowy

30 Inne produkty w tej samej kategorii: