RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Żelazko parowe Mesko MS 5031 z regulacją temperatury podróżne ceramiczna stopa

Producenta

Mesko MS5031 to wielofunkcyjne żelazko parowe o licznych zaletach. Żelazko ma 5 funkcji: prasuje parowo w poziomie generując 40 gram pary na minutę, prasuje parowo w poziomie z funkcją uderzenia pary do 70 gram na minutę w celu wygładzenia szczególnie opornych zagnieceń, prasuje na sucho (bez użycia pary), prasuje w pionie (np. firanki, ubrania wiszące na wieszakach: marynarki, żakiety), spełnia funkcję spryskiwacza z jednorazowym wyrzutem wody 0,5 grama.

Więcej szczegółów


89.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

Żelazko wyposażone jest w 4 systemy: automatyczne wyłączanie w razie pozostawienia urządzenia bez nadzoru, system anty-kapaniowy gdy temperatura płyty prasującej nie osiągnęła jeszcze optymalnej temperatury urządzenie zahamuje wypływ kropel wody zamiast pary, system anty-wapienny ograniczający osadzanie się minerałów z wody w urządzeniu, system samooczyszczenia. Dodatkowe zalety to duży zbiornik pozwalający na rzadsze dolewanie wody podczas prasowania. Spiczasta końcówka stopy ułatwia dostęp do trudno dostępnych miejsc np. wokół guzików, prasowanie plis, etc. Stopa ceramiczna zwiększa poślizg – gładkie sunięcie po tkaninie. Przewód zasilający 1,50m. Funkcja automatycznego wyłączenia odcina zasilanie żelazka po pozostawieniu go w bezruchu w pozycji pionowej po 8 minutach, w pozycji poziomej po 30 sekundach. Urządzenie sygnalizuje uruchomienie funkcji automatycznego wyłączania 5 krotnym sygnałem dźwiękowym.

Dane techniczne:

- Żelazko parowe
- 5 funkcji:
Prasowanie parowe w pionie
Uderzenie pary 70 g/min.
Prasowanie parowe 40g/min.
Spryskiwacz 0,5 g/wyrzut
Prasowanie na sucho
4 systemy:
Automatyczne wyłączenie
Anty-kapaniowy
Anty-wapienny
Samoczyszczący
- Ceramiczna stopa
- Zbiornik na wodę: 400 ml
- Moc nominalna 2000-2400W
- Maksymalna moc 3000W
- Zasilanie: 220-240V~50/60Hz
- Waga netto sprzętu kg: 1.2
- Waga brutto opakowania: jednostkowego kg 1.27
- Wymiary opakowania jednostkowego (szerokość x głębokość x wysokość): 30 x 15 x 13 mm

12 Inne produkty w tej samej kategorii: