RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Wideodomofon bezprzewodowy wyświetlacz LCD 3,5 cala poręczna słuchawka czujnik zmierzchowy czujnik ruchu

XT-302A PIR

Nowy produkt

Bezprzewodowy wideodomofon to bardzo praktyczne i wygodne rozwiązanie. W zestawie znajduje się kamera i słuchawka oraz wszystkie niezbędne do działania elementy. Słuchawka posiada ekran LCD 3,5 cala, który umożliwia podgląd obrazu z kamery. Dzięki swoim niewielkim rozmiarom jest bardzo poręczna. Dzięki zasięgowi sięgającemu 300 metrów można ją zabrać tam gdzie mamy ochotę np. do ogrodu. Przez słuchawkę można rozmawiać z osobą dzwoniącą oraz otworzyć furtkę. Kamera wyposażona jest w joystick którym manualne możemy obrócić obiektyw kamery o 15 stopni w dowolnym kierunku, tak aby mieć jak najlepszy kąt widzenia.

Więcej szczegółów

Wysyłka 24-48h


769.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Kalkulator kredytowy

Opis funkcji

Wbudowany akumulatorTak
Wbudowane głośnikiTak
Przekątna ekranu3.5 cala
Oświetlenie nocnediody IR
Ilość paneli1 panel
Ilość kamer1 kamera
Połączeniebezprzewodowe

Więcej informacji

To samo dzieje się po naciśnięciu dzwonka. Zdjęcie można zrobić także w dowolnym momencie po wciśnięciu przycisku na paneli. Rejestracja zdjęć odbywa się na pamięci wewnętrznej, która pomieści do 120 zdjęć. Zestaw można dowolnie rozszerzyć, a maksymalnie może współpracować on z 2 kamera i 3 panelami LCD. Wewnętrzne panele posiadają funkcję interkomu, która umożliwia komunikację między nimi. Kamer posiada oświetlacz podczerwieni i widzi obraz nawet w całkowitej ciemności. Posiada także joystick, którym możemy manualnie obracać obiektyw kamery o 15 stopni w dowolnym kierunku. Przód kamery został wykończony szczotkowanym aluminium, a dołączony do zestawu daszek chroni obiektyw przed opadami atmosferycznymi i zanieczyszczeniami.

Kamera wyposażona jest w joystick, którym manualne możemy obrócić obiektyw kamery o 15 stopni w dowolnym kierunku, tak aby mieć jak najlepszy kąt widzenia.

Panel posiada regulację głośności i wybór dzwonka. Panel posiada także możliwość ustawienia długości dzwonka w zakresie 10-60 sekund. Kamera ma wybór czasu sterowania elektrozaczepem 3, 6, 8 sekund (długość impulsu). W panelu ustawiamy datę i godzinę. Podczas rozmowy możemy zrobić zdjęcie. Jednym przyciskiem możemy w dowolnej chwili włączyć podgląd obrazu z kamery i możemy zrobić zdjęcie.

INTERKOM - funkcja rozmowy pomiędzy panelami wewnątrz budynku. Jeśli w zestawie są 2 wewnętrzne panel lcd wciśnięcie przycisku "OK" spowoduje połączenie z drugim panelm lcd. Jeśli w zestawie są 3 wewnętrzne panele lcd wciśnięcie ↑ spowoduje nawiązanie połączenia z panelem lcd o niższym numerze ID, a wciśnięcie przycisku ↓o wyższym. Połączenie pomiędzy monitorami można zawiesić w trakcie rozmowy. Maksymalny czas połączenia to 90 sekund.

NOCNA WIZJA - kamera urządzenia ma wbudowany czujnik zmierzchowy oraz diody podczerwieni. W przypadku zbyt słabego oświetlenia z zewnątrz czujnik zmierzchowy włącza diody podczerwieni. Kamery widzi obraz nawet w całkowitej ciemności z odległości ok 1,5 metra. Światło podczerwieni nie jest widzialne dla ludzkiego oka.

FUNKCJA ANTYSABOTAŻOWA - kamera zewnętrzna wyposażona jest w alarm antysabotażowy. W przypadku oderwania kamery od podłoża włączy się alarm zarówno w kamerze jak i na panelu wewnętrznym. Maksymalny czas alarmu to 2 minuty. Alarm wyłączamy wciskając "OK" na panelu.

PORT USB - służy do ładowania panela

Zarówno panel jak i kamera są wyposażone w akumulatory i zasilacze.

Specyfikacja techniczna:

Kamera zewnętrzna:

- Zasilanie akumulator: bateria litowa  BP-6M(1100mAh)
- Pobór prądu: 400mA
- Wymiary: 134 x 74 x 31mm
- Waga: 122g
- Odporność na wodę: IP55
- Do montażu: nadtynkowego
- Materiał wykonania: ABS + metal
- Rozdzielczość: 300,000pixels
- Kąt widzenia: Szerokokątna, kąt widzenia 120°
(Plus możliwość manualnego obrócenia obiektywu kamery o 15 stopni w każdym kierunku)
- Oświetlacz podczerwieni: 2 diody podczerwieni
- Czas pracy ciągłej na akumulatorze: do 3 godzin
- Czas czuwania na akumulatorze: do 300 godzin (12-13 dni)
- Czas ładowania akumulatorów: 3 godziny
- Zasilacz sieciowy: AC9~16V/ DC5~16V

Panel wewnętrzny:

- Zasilanie akumulator: Akumulator BP-6M(1100mAh)
- Pobór prądu: 400mA
- Wymiary: 126 x 84 x 20mm
- Waga: 110g
- Mobilność: panel przenośny
- Typ  wyświetlacza: 3,5" TFT color screen
- Prędkość przesyłu obrazu: 25fps
- Format zdjęć: JPEG
- Czas pracy ciągłej: do 4 godzin
- Czas czuwania: do 500 godzin (20-21 dni)
- Komunikacja bezprzewodowa: 2.4GHz AFH (Adaptive  Frequency Hopping Technique)  2402~2483.5MHz
- Zasilacz zewnętrzny: DC5V 1A
- Zasięg działania w terenie otwartym: maksymalny zasięg wynosi do 300 metrów w terenie otwartym

24 Inne produkty w tej samej kategorii: