RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Bezprzewodowy videodomofon Reer Electronics 7 calowy ekran czujnik ruchu port USB

XT-700

Nowy produkt

Jednorodzinny videodomofon oparty na bezprzewodowej technologii. W jego skład wchodzą kamera oraz panel LCD o przekątnej ekranu 7 cali. Wideodomofon XT-700 komunikuje się bezprzewodowo pomiędzy kamerą, a panelem LCD. Umożliwia on na przesyłanie obrazu z kamery do panelu oraz zdalne otwieranie furtki. Kamera dołączona do zestawu została wyposażona w czujnik ruchu oparty na diodach podczerwieni. Po wykryciu ruchu przy kamerze włącza się obraz na wyświetlaczu i robione jest zdjęcie. Podobna sytuacja ma miejsce po naciśnięciu dzwonka, a kamera robi zdjęcie lub kręci film osobie dzwoniącej.

Więcej szczegółów

Wysyłka 24-48h


1,169.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Kalkulator kredytowy

Opis funkcji

Wbudowane głośnikiTak
Przekątna ekranu7 cali
Oświetlenie nocnediody IR
Ilość paneli1 panel
Ilość kamer1 kamera
Połączeniebezprzewodowe

Więcej informacji

Dodatkowo posiada ona alarm antysabotażowy. Po oderwaniu jej od podłoża załącza się alarm oraz zostaje zrobione zdjęcie. Wszystkie nagrane pliki zapisywane są na dołączonej do zestawu karcie pamięci SD o pojemności 4GB. Prezentowany zestaw można rozszerzyć o dodatkową kamerę lub wyświetlacze. Przód kamery został wykończony szczotkowanym aluminium, a oświetlacz podczerwieni sprawia, że widzi ona obraz nawet w całkowitej ciemności. W zestawie znajduje się także daszek przeciwdeszczowy, który będzie przydatnym akcesorium w czasie niesprzyjającej pogody.

Panel posiada regulację głośności, jasności, nasycenia kolorów. Kamera ma wybór czasu sterowania elektrozaczepem 3 , 6 , 8 sekund. (długość impulsu). W panelu ustawiamy datę i godzinę. Podczas rozmowy możemy włączyć nagrywanie rozmowy (video) lub możemy zrobić zdjęcie. Jednym przyciskiem możemy w dowolonej chwili włączyć podgląd obrazu z kamery i również możemy nagrać film lub zrobić zdjęcie.


AUTOMATYCZNE NAGRYWANIE - przy włączonej funkcji "Automatic video" jeśli połączenie z kamery nie zostanie odebrane na panelu przez 5 sekund, zostanie automatycznie nagrany film

INTERKOM - funkcja rozmowy pomiędzy panelami wewnątrz budynku
Jeśli w zestawie są 2 wewnętrzne panel lcd wciśnięcie przycisku "OK" spowoduje połączenie z drugim panelm lcd. Jeśli w zestawie są 3 wewnętrzne panele lcd wciśnięcie ↑ spowoduje nawiązanie połączenia z panelem lcd o niższym numerze ID, a wciśnięcie przycisku ↓o wyższym. Połączenie pomiędzy monitorami można zawiesić w trakcie rozmowy. Maksymalny czas połączenia to 90 sekund.

NOCNA WIZJA - kamera urządzenia ma wbudowany czujnik zmierzchowy oraz diody podczerwieni. W przypadku zbyt słabego oświetlenia z zewnątrz czujnik zmierzchowy włącza diody poczerwieni. Kamery widzi obraz nawet w całkowitej ciemności z odległości ok 1,5 metra. Światło podczerwieni nie jest widzialne dla ludzkiego oka.

FUNKCJA ANTYSABOTAŻOWA - kamera zewnętrzna wyposażona jest w alarm antysabotażowy. W przypadku oderwania kamery od podłoża włączy się alarm zarówno w kamerze jak i na panelu wewnętrznym. Maksymalny czas alarmu to 2 minuty. Alarm wyłączamy wciskając "OK" na panelu.

PORT USB - po podłączeniu kabla pod port USB panela mamy na wyświetlaczu dwie opcje do wyboru POWER jeśli podłączamy panel do zasilacza oraz USB jeśli chcemy zgrać dane z karty mikro SD, podłączając panel do komputera.

Specyfikacja techniczna:

Kamera zewnętrzna:

- Zasilanie: bateria litowa BP-6M (1100mAh)
- Pobór prądu: 400mA
- Wymiary: 134 x 74 x 31mm
- Waga: 138g
- Odporność na wodę: IP55
- Do montażu: nadtynkowego
- Materiał wykonania: ABS + metal
- Rozdzielczość: 300,000pixels
- Kąt widzenia: szerokokątna, kąt widzenia 120°
- Oświetlacz podczerwieni: 2 diody podczerwieni
- Czas pracy ciągłej na akumulatorze: do 3 godzin
- Czas czuwania na akumulatorze: do 300 godzin (12-13 dni)
- Czas ładowania akumulatorów: 3 godziny
- Zasilacz sieciowy: 9~16VDC/AC

Panel wewnętrzny:

- Zasilanie: DC9V, panel zasilany jest tylko z dołączonego zasilacza sieciowego
- Pobór prądu: 400mA
- Wymiary: 200 x 150 x 27mm
- Waga: 387g
- Mobilność: panel przenośny lub można powiesić na ścianie
- Typ  wyświetlacza: 7" TFT color screen
- Rozdzielczość wyświetlacza: 640 x 480
- Komunikacja bezprzewodowa: 2.4GHz AFH (Adaptive Frequency Hopping Technique) 2402~2483.5MHz
- Zasilacz zewnętrzny: DC9V 2A
- Zasięg działania w terenie otwartym: maksymalny zasięg wynosi do 300 metrów w terenie otwartym

24 Inne produkty w tej samej kategorii: