Videodomofon 3 panele LCD 7 cali 2 kamery czujnik ruchu interkom alarm antysabotażowy Reer Electronics

XT-700-3L2K

Producenta

Videodomofon w skład którego wchodzą dwie kamery zewnętrzne oraz trzy wyświetlacze LCD o wielkości 7 cali. Komunikują się one ze sobą w sposób bezprzewodowy, a kamera przekazuje obraz do panelu, na którym możesz go zobaczyć. Bezprzewodowa komunikacja pozwala również na zdalne otwieranie furtki po naciśnięciu przycisku. Kamera wykrywa ruch, a diody podczerwieni umożliwiają widoczność nawet w ciemności. Po wykryciu ruchu oraz po naciśnięciu przycisku dzwonka kamera robi zdjęcie lub nagrywa film, dzięki czemu masz wgląd w to, kto przechodził koło Twojego domu lub chciał Cię odwiedzić.

Więcej szczegółów

Wysyłka 24-48h


3 269,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Opis funkcji

Wbudowane głośniki Tak
Przekątna ekranu 7 cali
Oświetlenie nocne diody IR
Ilość paneli 3 panele
Ilość kamer 2 kamery
Połączenie bezprzewodowe

Więcej informacji

Dużą zaletą tego zestawu jest antysabotażowy system, który chroni przed zniszczeniem kamery. W momencie oderwania jej od podłoża wyzwala się alarm dźwiękowy i robione jest zdjęcie. Wszystko zapisywane jest na dołączonej do zestawu karcie pamięci o pojemności 4GB. Panele wewnętrzne wyposażone zostały w funkcję interkomu, która pozwala na porozumiewanie się pomiędzy nimi wewnątrz budynku poprzez wybranie numeru ID panelu. Prezentowany zestaw można rozszerzyć o dodatkowe elementy. Obudowa kamery została wykonana z solidnego szczotkowanego aluminium, a daszek dołączony do zestawu będzie chronił przed opadami i nie zniekształci obrazu.

Panel posiada regulację głośności, jasności, nasycenia kolorów. Kamera ma wybór czasu sterowania elektrozaczepem 3 , 6 , 8 sekund. (długość impulsu). W panelu ustawiamy datę i godzinę. Podczas rozmowy możemy włączyć nagrywanie rozmowy (video) lub możemy zrobić zdjęcie. Jednym przyciskiem możemy w dowolonej chwili włączyć podgląd obrazu z kamery i również możemy nagrać film lub zrobić zdjęcie.


AUTOMATYCZNE NAGRYWANIE - przy włączonej funkcji "Automatic video" jeśli połączenie z kamery nie zostanie odebrane na panelu przez 5 sekund, zostanie automatycznie nagrany film

INTERKOM - funkcja rozmowy pomiędzy panelami wewnątrz budynku
Jeśli w zestawie są 2 wewnętrzne panel lcd wciśnięcie przycisku "OK" spowoduje połączenie z drugim panelm lcd. Jeśli w zestawie są 3 wewnętrzne panele lcd wciśnięcie ↑ spowoduje nawiązanie połączenia z panelem lcd o niższym numerze ID, a wciśnięcie przycisku ↓o wyższym. Połączenie pomiędzy monitorami można zawiesić w trakcie rozmowy. Maksymalny czas połączenia to 90 sekund.

NOCNA WIZJA - kamera urządzenia ma wbudowany czujnik zmierzchowy oraz diody podczerwieni. W przypadku zbyt słabego oświetlenia z zewnątrz czujnik zmierzchowy włącza diody poczerwieni. Kamery widzi obraz nawet w całkowitej ciemności z odległości ok 1,5 metra. Światło podczerwieni nie jest widzialne dla ludzkiego oka.

FUNKCJA ANTYSABOTAŻOWA - kamera zewnętrzna wyposażona jest w alarm antysabotażowy. W przypadku oderwania kamery od podłoża włączy się alarm zarówno w kamerze jak i na panelu wewnętrznym. Maksymalny czas alarmu to 2 minuty. Alarm wyłączamy wciskając "OK" na panelu.

PORT USB - po podłączeniu kabla pod port USB panela mamy na wyświetlaczu dwie opcje do wyboru POWER jeśli podłączamy panel do zasilacza oraz USB jeśli chcemy zgrać dane z karty mikro SD, podłączając panel do komputera.

Specyfikacja techniczna:

Kamera zewnętrzna:

- Zasilanie: bateria litowa BP-6M (1100mAh)
- Pobór prądu: 400mA
- Wymiary: 134 x 74 x 31mm
- Waga: 138g
- Odporność na wodę: IP55
- Do montażu: nadtynkowego
- Materiał wykonania: ABS + metal
- Rozdzielczość: 300,000pixels
- Kąt widzenia: szerokokątna, kąt widzenia 120°
- Oświetlacz podczerwieni: 2 diody podczerwieni
- Czas pracy ciągłej na akumulatorze: do 3 godzin
- Czas czuwania na akumulatorze: do 300 godzin (12-13 dni)
- Czas ładowania akumulatorów: 3 godziny
- Zasilacz sieciowy: 9~16VDC/AC

Panel wewnętrzny:

- Zasilanie: DC9V, panel zasilany jest tylko z dołączonego zasilacza sieciowego
- Pobór prądu: 400mA
- Wymiary: 200 x 150 x 27mm
- Waga: 387g
- Mobilność: panel przenośny lub można powiesić na ścianie
- Typ  wyświetlacza: 7" TFT color screen
- Rozdzielczość wyświetlacza: 640 x 480
- Komunikacja bezprzewodowa: 2.4GHz AFH (Adaptive Frequency Hopping Technique) 2402~2483.5MHz
- Zasilacz zewnętrzny: DC9V 2A
- Zasięg działania w terenie otwartym: maksymalny zasięg wynosi do 300 metrów w terenie otwartym

18 Inne produkty w tej samej kategorii: