Mata teflonowa na Grill tacka do pieczenia grillowania 3 sztuki

M2086473

Producenta

Stosowanie maty podczas smażenia lub pieczenia, znacznie pomaga w utrzymaniu czystości grill.

Więcej szczegółów

14,90 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz

Więcej informacji

Mata teflonowa na Grill tacka do pieczenia grillowania 3 sztuki. Dzięki niej grillowanie jest o wiele łatwiejsze i trudniej jest spalić potrawę na ogniu. Jedzenie zachowuje soczystość i nie jest przesuszone. Mata może być myta ręcznie jak i w zmywarce a do jej czyszczenia nie trzeba używać żądnych środków chemicznych. Teflonowa mata do grilla jest odporna na niskie i wysokie temperatury aż do 260°C. Mata zajmuje mało miejsca, dzięki czemu łatwo ją przechowywać.

TEFLONOWA POWŁOKA – odporność termiczna (-200 do +260°C, krótkotrwała do 300°C), ognioodporna. Dużą zaletą teflonu jest powłoka nieprzywieralna, dzięki czemu bez problemu usmażymy na niej warzywa, jajka, mięso bez konieczności użycia tłuszczu.

WIELOKROTNEGO UŻYTKU – trwały materiał z jakiego została wykonana pozwala na długotrwałe użytkowanie. Świetnie sprawdza się zarówno na grillu jak i w domowym piekarniku.

CZYSZCZENIE – stosowanie maty podczas smażenia lub pieczenia, znacznie pomaga w utrzymaniu czystości grill lub piekarnik. Matę można myć ręcznie lub w zmywarce, a do jej czyszczenia nie trzeba używać zbędnych środków chemicznych.

BEZWONNA – mata nie przenosi zapachu przyrządzanych na niej potraw, nadaje się więc zarówno do mięsa, jak i warzyw.

Specyfikacja techniczna:

Materiał: teflonowe włókno szklane
Waga zestawu: 50g
Wymiar maty: 33 x 40cm
Kolor: czarny
W zestawie: 3 x mata

Mata teflonowa na Grill tacka do pieczenia grillowania 1 sztuka

30 Inne produkty w tej samej kategorii: