RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Odkurzacz chłodzący do laptopa wentylator wiatrak na USB uniwersalny

MAX312310

Nowy produkt

Po co Ci chłodząca podstawka!? Dzięki chłodziarce na USB pozbędziesz się największego problemu dotyczącego przegrzewania się procesora. Jego niewielkie rozmiary oraz prawie bezgłośna praca sprawiają, że nie przeszkadza on podczas korzystania z komputera. To urządzenie chłodzące do laptopa działa jak odkurzacz. Zasysa ciepłe powietrze. Dzięki dołączonym do zestawu końcówkom w różnych rozmiarach dopasuje się do każdego rodzaju laptopa lub netebooka. Nie musisz martwić się o kompatybilność tego produktu z Twoim urządzeniem. REGULACJA PRĘDKOŚCI, wentylator zewnętrzny posiada pokrętło, którym możemy regulować ilość obrotów na sekundę a tym samym ilość chłodnego powietrza przepuszczanego do laptopa.

Więcej szczegółów


28.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Opis funkcji

Zasilanie przez USB

Więcej informacji

WENTYLATOR ZEWNĘTRZNY DO LAPTOPA - dzięki niemu urządzenie tłoczy chłodne powietrze na procesor. Finalnie temperatura zostaje unormowana w przeciągu 15 minut. Do zestawu dołączone zostały niezbędne akcesoria takie jak: zestaw gumowych nakładek, oraz kabel USB.

KOMPAKTOWY - małe rozmiary oraz miejsce podłączenia urządzenia powodują, że nie będzie przeszkadzało podczas pracy lub gry na laptopie. Wystarczy podpiąć go za pomocą kabla oraz umieścić odpowiednią gumową końcówkę w miejscu chłodzenia. Możemy użyć go zarówno w momencie w którym laptop, notebook się przegrzał lub użyć mniejszej prędkości aby zapobiec temu procesowi.

CICHA PRACA
- nie będzie rozpraszał i zakłócał spokoju. Za jego sprawą praca stanie się komfortowa zarówno dla Ciebie jak i urządzenia na którym pracujesz.

Specyfikacja techniczna:

Rozmiary (szer/dł/wys): 9/12,5/5,5cm
Waga: 0,18kg
Waga zestawu: 0,23kg
Prędkość obrotowa: 1500-3000 RPM ± 10
Napięcie: 5V
Pobór mocy: 2W
Kolor: czarny

Zawartość zestawu:

- chłodziarka
- 3 gumowe nakładki
- kabel USB
- podkładka
- naklejki antypoślizgowe

JAK ZAMONTOWAĆ URZĄDZENIE?

1. Nałóż gumową nakładkę na przednią część odkurzacza.

2. Następnie przypnij podkładkę dołączoną do zestawu pod spodem urządzenia oraz oderwij naklejkę umieszczoną na jej czubku. Zapobiegnie to obsuwaniu się produktu.

3. Umieść urządzenie tak aby podkładka znajdowała się pod laptopem a gumowa nakładka była dopasowana do otworu wentylacyjnego.

4 Podłącz urządzenie do laptopa za pomocą kabla USB

5. Użyj pokrętła do regulacji intensywności pracy.
Odkurzacz chłodzący do laptopa wentylator wiatrak na USB uniwersalny
Odkurzacz chłodzący do laptopa wentylator wiatrak na USB uniwersalny

REGULACJA PRĘDKOŚCI

Dzięki tej funkcji możesz dopasować ilość obrotów na sekundę do potrzeb Twojego urządzenia. Wystarczy, że użyjesz pokrętła znajdującego się na grzbiecie produktu. Użyj go do chłodzenia przegrzanych procesorów lub do zapobiegania temu procesowi podczas pracy.

GUMOWE NAKŁADKI

Dzięki gumowym nakładkom 3 rozmiarach, które dołączone zostały do zestawu, bez problemu dopasujesz odkurzacz do swojego urządzenia.
Odkurzacz chłodzący do laptopa wentylator wiatrak na USB uniwersalny
Odkurzacz chłodzący do laptopa wentylator wiatrak na USB uniwersalny

KOMPAKTOWE ROZMIARY

Dzięki swoim niewielkim rozmiarom urządzenie nie będzie przeszkadzało podczas pracy lub grania na laptopie. Nawet nie zauważysz jego obecności!

30 Inne produkty w tej samej kategorii: