Zawieszki choinkowe śnieżynki bombki na choinkę dekoracja świąteczna 2 sztuki

M88017240

Producenta

Zawieszki śnieżynki to niesamowita dekoracja, która stworzy wspaniałą świąteczną atmosferę oraz pozwoli na wspólnie spędzenie czasu podczas dekorowania domu. Udekorowana bombkami i światełkami choinka to zdecydowanie najpiękniejsza świąteczna dekoracja, której nie może zabraknąć w żadnym domu podczas Bożego Narodzenia! Prezentowane przezroczyste śnieżynki zostały wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, dzięki któremu nie musisz przejmować się, że przy lekkim szturchnięciu ozdoba się rozbije. Transparenty kolor pozwoli na przenikanie światła lampek przez śnieżynkę, pięknie je rozpraszając. Taka śnieżynka znakomicie się wyróżnia na tle kontrastowych kolorów takich jak gałązki choinki czy stroika. Do zestawu zostały dołączone modne wstążeczki z tiulu. Dzięki nim możesz zawiesić śnieżynki na choince lub przyczepić je do stroika.

Więcej szczegółów

3,90 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz

Więcej informacji

Cechy produktu:

KOLOR – przezroczysty kolor śnieżynki pięknie mieni się podczas dnia, zaś wieczorem światło z lampek przenika i rozprasza się po całej ozdobie. Wraz z kolorowymi bombkami i światełkami olśnią swoim pięknym brokatowym blaskiem.

BEZPIECZNE – zostały wyprodukowane z lekkiego tworzywa sztucznego, dzięki czemu nie pobiją się podczas użytkowania. Są starannie wycięte, tak aby nie posiadały ostrych krawędzi. Dzięki temu nie ma możliwości skaleczenia się.

UNIWERSALNE - bombki / zawieszki nie tylko doskonale sprawdzą się jako ozdoba świątecznego drzewka. Bombki można zarówno zawiesić na ścianie lub gałązkach świerku, jak i postawić na wigilijnym stole.

ZAWIESZKI – do zestawu zostały dołączone modne wstążeczki z tiulu. Dzięki nim możesz zawiesić śnieżynki na choince lub przyczepić je do stroika. Zawieszki są mieniące i dość długie, w zestawie ze śnieżynkami sprawdzą się nawet jako dekoracja na okno.

Specyfikacja techniczna:

Kolor: przezroczysty
Materiał: tworzywo sztuczne
Wysokość śnieżynki: 4,5 cm
Waga zestawu: 0,014kg
W zestawie: 2x bombka śnieżynka oraz 2x tasiemka

30 Inne produkty w tej samej kategorii: