RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Przenośny grill gazowy 2 BRAAI CADAC BRAAI SKOTTEL 47CM 30MBAR z misą

BRAAI SKOTTEL

Producenta

Na Skottelu można przyrządzać wiele rodzajów posiłków, poczynając od tradycyjnych potrwa śniadaniowych jak jajecznica na boczku, ale również paellę, kiełbaski, potrawy azjatyckie i wiele innych.

Więcej szczegółów


659,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

Przenośny grill gazowy 2 BRAAI CADAC BRAAI SKOTTEL 47CM 30MBAR z misą. CADAC rozwinął słynny Skottel Braai (płytka misa z rączkami pokryta twardą porcelanową emalią,) który wymyśli farmerzy z południowej Afryki przyrządzając posiłki podczas pracy w polu na lemieszu pługa postawionym nad ogniskiem. Przy użyciu podstawki na garnek, grill Skottel Braai posłuży jak zwykła kuchenka do gotowania w garnku o średnicy do 30cm. Skottel Braai to wyjątkowo uniwersalny, solidny grill gazowy, a jednocześnie przenośny i lekki. Waży mniej niż 6kg. Skottel jest idealny do gotowania różnorodnych posiłków na świeżym powietrzu, począwszy od tradycyjnych śniadań, paelli, kiełbasek, jaj, frytek i wielu innych potraw. Używany z podstawką do garnka, grill działa jak kuchenka do gotowania wody i mieści naczynia do 30 cm. W zestawie 2 wymienne powierzchnie: misa oraz podstawka pod garnek. Cechuje go duża powierzchnia grillowa, która wynosi 45cm. Składane nogi z anodyzowanego aluminium Zdejmowana półka na przyprawy Do użytku z butlą wielokrotnego użytku, wężem i reduktorem (nie ma w zestawie). Grill idealny na działkę, kemping.

Przenośny grill gazowy 2 BRAAI CADAC BRAAI SKOTTEL 47CM 30MBAR z misą:

- w zestawie dwie wymienne powierzchnie: misa oraz podstawka pod garnek
- wymiary: 62,9 x 62,9 x 71,6cm
- do użytku z butlą wielokrotnego użytku, wężem i reduktorem (nie ma w zestawie)
- składane nogi z anodyzowanego aluminium
- pokrowiec do przenoszenia
- waga 5,7kg
- powierzchnia grillowania 45cm

11 Inne produkty w tej samej kategorii: